Професійний акаунт
19
Років досвіду
9
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
44
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
2379
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж комерційної нерухомості (8)

  • 150 000 $
    701 $/м²

    Ніжинська вул., 36

    БЕЗ КОМІСІЇ
    офісне приміщення
    214 м²
    сьогодні
    СРОЧНАЯ ПРОДАЖА!! Продам на ул. Нежинская /ул. Торговая 6 комнат, три уровня Общая площадь 214 кв.м. (3, 4 этаж + мансарда), объединена из двух квартир, со свежим ремонтом. Создавалась как офис для IT-команды. Идеально под офис, студию Цена 160000$ Торг. Комиссия для покупателя 0%
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 55 000 $
    337 $/м²

    Дерибасівська вул., 16

    приміщення вільного призначення
    163 м²
    сьогодні
    Продам підвальне приміщення на вул. Дерибасівській. Загальна пл. 163,4 кв. м. Приміщення розташоване у найбільш жвавому місці пішохідної зони в центрі старого міста, у найвідомішому дворі на Дерибасівській вулиці, вхід до якого є також з Ланжеронівської та з Катерининської вулиць. Приміщення обладнане двома камерами спостереження в зоні складу та в зоні камер зберігання, підключено високошвидкісний Wi-Fi, електронний замок дверей та електронні замки на всі комірки.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 19 000 $
    655 $/м²

    Канатна вул., 81

    багатофункціональне приміщення
    29 м²
    сьогодні
    Продам підвальне приміщення на вул. Канатна/Італійський бульвар. Загальна пл. 29 кв. м. Два кабінети. Висота стелі 2.50 м. С/в суміщений. Свій вхід. Є вікна. Під косметичний ремонт.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 16 500 $
    1 000 $/м²

    Володимира Рутківського вул. (Віри Інбер), 7

    багатофункціональне приміщення
    17 м²
    сьогодні
    Продам окремо розташоване приміщення на вул. Віри Інбер / Обсерваторний пров. 1-й поверх 1-поверхового будинку. Загальна пл. 16,5 кв.м. Два вікна. Стан від будівельників. Нежитловий фонд.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 160 000 $
    748 $/м²

    Ніжинська вул., 23

    багатофункціональне приміщення
    214 м²
    сьогодні
    Продам приміщення у трьох рівнях на вул. Ніжинській / вул. Торговій. Загальна площа 214 кв.м, кухня 15 кв.м, h - 3.20 м, на мансардному поверсі h – 2.90 м. Об'єднана з двох квартир зі свіжим ремонтом, 3, 4 поверх + мансарда. Квартира складається з 6 кабінетів, 2 санвузлів, сауни, гардеробних. У вітальні є діючий камін. Парадний вхід після ремонту. Мармурові сходи. Доглянуте закрите подвір'я. Два накопичувальні баки на 500 та 250 л. Гідрофор, двоконтурний котел.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 25 000 $
    694 $/м²

    Південна дорога вул., 1А

    приміщення вільного призначення
    36 м²
    сьогодні
    Продам приміщення 36 кв.м, ЖК «ЗОЛОТА ЕРА», в цокольному поверсі для будь якого призначення. Можна використати як під бізнес, так і для проживання. Незакінчений ремонт, відшпакльовані стіни, розведена електрика, окремий санвузол із вмонтованим унітазом і облицьованими плиткою стінами. Виводи під бойлер, умивальник, пральну машину. Є опалення. Панорамні скляні двері з надійним замком. Хороше прохідне місце.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 160 000 $
    748 $/м²

    Ніжинська вул., 36

    БЕЗ КОМІСІЇ
    офісне приміщення
    214 м²
    сьогодні
    ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ!! Продам на вул. Ніжинській / вул. Торговій 6 кімнат, три рівні. Загальна площа 214 кв.м. (3, 4 поверх + мансарда), об'єднана з двох квартир, зі свіжим ремонтом. Створювалася як офіс для IT-команди. Ідеально під офіс, студію. Ціна 160 000$. Торг. Комісія для покупця 0%.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 53 000 $
    639 $/м²

    Канатна вул., 90

    офісне приміщення
    83 м²
    2008 рік побудови
    сьогодні
    Продам приміщення під офіс, вул. Пироговська / вул. Канатна. Загальна площа 83 кв. м. 1-й поверх 2-поверхового флігеля. 1-й поверх — 60 кв. м, цоколь — 20 кв. м з вікном, кондиціонером та опаленням, кухня — 11 кв. м. Флігель 2008 року побудови, перекриття залиті бетоном, швелери 22. Закритий двір. Ремонт. Опалення АГВ. Житловий фонд. Можемо під програму + 10%.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?